Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

ali43anil

Anfänger

• »ali43anil« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 10. August 2014

• Nachricht senden

1

Sonntag, 10. August 2014, 18:11

Technic Launcher(Big Dig)

merhaba arkadaşlar, Technic Launcher oynamak için düzgün bir server aldım.(arkadaşlarla benim makinalar mağlum :) Fakat "Big Dig" servere girerken "ID 20349 is mismatched betweed world and game ve 20350 is mismatched betweed world and game" diye bir hata alıyorum ve servere giremiyorum. Technic Launcher'ım orjinal (cracked değil). yardımcı olursanız çok mutlu olurum. teşekkür ederim. :thumbsup:

IEmre

Banned

• »IEmre« ist männlich
  • »IEmre« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 1. Juli 2014

• Nachricht senden

2

Sonntag, 10. August 2014, 21:24

Tıklayın

Üstteki konuda 2 işlem verilmiş onları uygulayın olmazsa hala arastırmaktayım hata nedenini öğrenince iletirim.
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

============================

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?
============================

ali43anil

Anfänger

• Nachricht senden

3

Sonntag, 10. August 2014, 21:33

Deniyorum

Benim minecraft zaten pre. online mod beni etkilemez. Server giriliyor. Yeşil çizgileri var Login in diyor. sonra dowling terarain(?) yazdıktan sonra bu hatalar çıkıyor. :cursing: :cursing: :cursing:

Blauu

Emekli

• »Blauu« ist männlich

Registrierungsdatum: 7. Juli 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Sonntag, 10. August 2014, 23:19

Benim minecraft zaten pre. online mod beni etkilemez. Server giriliyor. Yeşil çizgileri var Login in diyor. sonra dowling terarain(?) yazdıktan sonra bu hatalar çıkıyor.
Öncelikle bize loglarını gönderir misin ?

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...

ali43anil

Anfänger

• Nachricht senden

5

Montag, 11. August 2014, 12:52

Sorunun Bir Videosu Burada. Sürümümü Kontrol Ettim Sürümüm de Güncel... ;( ;( ;(

Verwendete Tags

help, yardim

Thema bewerten