Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich
  • »EgeN7« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 22. August 2013, 17:27

CS 1.6 Nitrado Sunucularında Adminlik Yazma

Merhaba millet!

Bu konumuzda çoğu kişinin bildiği fakat bazı arkadaşlarımızın zorlandığı "Adminlik Yazma" ile ilgili ayrıntılı bir açıklama yapacağım.
Öncelikle amxmodx plugininiz mutlaka yüklü olmalıdır. Eğer bulamadıysanız aşağıdan indirin.
Buradaki link güncel olan Amxmodx, sxei vb gerekli olan kurulum mevcuttur.
FTP'nize girip, Filebrowser/cs16old/cstrike içine indirdiginiz dosyaları komple atabilirsiniz.

Tıklayın insin!

Şimdi adımları takip edelim:

________________________________________________________________________________________________________________

ADIM #1:

Panelimize giriş yaparak Dosya Ayarlarından File Browser'a giriyoruz.

________________________________________________________________________________________________________________

ADIM #2:

Sırasıyla şu bölüme geliyoruz; cs16old/cstrike/addons/amxmodx/configs/users.ini

Ve users.ini yazısının solundaki kalem işaretine yani düzenleme işaretine tıklıyoruz.

ADIM #3:

Açtıktan sonra resimdeki gibi en alt satıra iniyoruz.

(Resim büyük değilse, resme sağ tıklayıp Resim URL'sini kopyalayı seçip yeni sekme açtıktan sonra, tekrar sağ tıklayıp kopyalayınız.)

Gördüğünüz gibi şu an "EgeN7 " adlı ve "333" şifreli bir admin hesabı oluşturduk.Örnek admin yazısını tamamen kopyalayıp, bir satır aşağıya inip, önündeki noktalı virgül işaretini kaldırıp gerekli yerlere admin bilgilerini girip "Dosyayı Kaydet" demeniz yeterli olacaktır.Fakat her admine "a" yetkisini vermeyiniz, dokunulmazlık yetkisidir.

ÖNEMLİ NOT:

Adminliği verdiğinizden sonra sunucuya panelinizden restart atmalı veya önceden adminliğiniz varsa ve bir başkasına verecekseniz konsoldan haritayı tekrar açmalısınız.

Adminliği verdim, peki nasıl gireceğim?

Adminliği verip sunucunuza panelden restart attıktan sonra, oyuna girip konsolu açıp şu kodu yazınız:

Quellcode

1
setinfo _pw "sifreniz"

Fakat setinfodan sonra bir boşluk olmalıdır. Unutmayınız.
Manager, Designer, Developer

Dieser Beitrag wurde bereits 7 mal editiert, zuletzt von »IbrahimKoc« (24. April 2015, 15:29)

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 19. März 2014, 23:19

Buradaki link güncel olan Amxmodx ve sxei vb gerekli olan kurulum mevcuttur..
FTP nize girip, Filebrowser/cs16old/cstrike içine indirdiginiz dosyaları komple atabilirsiniz.

Tıklayın insin!
Not: Paket EgeN7'dir
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Thema bewerten