Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Blauu

Emekli

• »Blauu« ist männlich
  • »Blauu« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juli 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Montag, 11. August 2014, 13:26

Nasıl Kredi Yükler ve Server Alabilirim? [Yeni Versiyon]

Merhaba ;

Öncelikle üye girişimizi yapıyoruz ve hemen nickimizin altında " Hesabıma Kredi Yükle" Butonuna tıklıyoruz.

Daha Sonra, Kredi Miktarını belirleyip, alt kısımda bize ayrılmış olan ödeme seçeneklerinden herhangi birini yani bize uygun olanini seçiyoruz.. Ben PAYPAL'ı seçiyorum. Sizde seçtiginiz seçeneklerden sonra açılan ekranda Misal PAYPAL bilgilerinizi giriyorsunuz ve işlem tamamlanıyor..

Daha Sonra, tutar ne belirlemişsek, hesabımıza hiç bir ek ücret ödemeden geçiyor.
Daha sonra Oyun server al tıklıyoruz

Ardından lokasyon ve kişi ayarlarını yapıyoruz.

Devam tuşuna tıklıyoruz.
Bu kadarlık bir işlemdir.
Ardından benim server tıklayarak durumunu görebilirsiniz.

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »NiekHD« (11. August 2014, 13:37)

Blauu

Emekli

• »Blauu« ist männlich
  • »Blauu« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Juli 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Montag, 11. August 2014, 13:27

İlk baştaki resim çıkmamış

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...

Thema bewerten