You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Blauu

Emekli

• "Blauu" is male
  • "Blauu" started this thread

Date of registration: Jul 7th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Monday, August 11th 2014, 1:26pm

Nasıl Kredi Yükler ve Server Alabilirim? [Yeni Versiyon]

Merhaba ;

Öncelikle üye girişimizi yapıyoruz ve hemen nickimizin altında " Hesabıma Kredi Yükle" Butonuna tıklıyoruz.

Daha Sonra, Kredi Miktarını belirleyip, alt kısımda bize ayrılmış olan ödeme seçeneklerinden herhangi birini yani bize uygun olanini seçiyoruz.. Ben PAYPAL'ı seçiyorum. Sizde seçtiginiz seçeneklerden sonra açılan ekranda Misal PAYPAL bilgilerinizi giriyorsunuz ve işlem tamamlanıyor..

Daha Sonra, tutar ne belirlemişsek, hesabımıza hiç bir ek ücret ödemeden geçiyor.
Daha sonra Oyun server al tıklıyoruz

Ardından lokasyon ve kişi ayarlarını yapıyoruz.

Devam tuşuna tıklıyoruz.
Bu kadarlık bir işlemdir.
Ardından benim server tıklayarak durumunu görebilirsiniz.

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...

This post has been edited 2 times, last edit by "NiekHD" (Aug 11th 2014, 1:37pm)

Blauu

Emekli

• "Blauu" is male
  • "Blauu" started this thread

Date of registration: Jul 7th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Monday, August 11th 2014, 1:27pm

İlk baştaki resim çıkmamış

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...

Rate this thread