You are not logged in.

[BATTLEFIELD 4] Procon çalışmıyor

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ozgur2266

Beginner

• "ozgur2266" started this thread

Date of registration: Apr 28th 2014

• Send private message

1

Friday, August 15th 2014, 9:14pm

Procon çalışmıyor

Serverımızda plugin yükleme işlemleri sırasında procon reset attık . 1 gündür tekrar aktif olmadı ftp serverınada erişemiyoruz. Yardımcı olan ilgilenen yok .

Maillere cevap verilmiyor . Tersleniyoruz. Bir hizmet aldık karşılığını görmek istiyoruz gerekli desteği nitrado çalışanlarından görmek istiyoruz ama maalesef 1 gündür 0 destek .

Blauu

Emekli

• "Blauu" is male

Date of registration: Jul 7th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Friday, August 15th 2014, 10:07pm

Ea games ftp erişim izini vermiyor.
Procon ise ek bir program nitrado sorunu değil.
Ancak bilgimiz dahilinde ise yardımcı oluruz.

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...

ozgur2266

Beginner

• Send private message

3

Friday, August 15th 2014, 11:13pm

Ea games ftp erişim izini vermiyor.
Procon ise ek bir program nitrado sorunu değil.
Ancak bilgimiz dahilinde ise yardımcı oluruz.
sorun bu
Procon Server şimdi yeniden başlatılıyor. Bu işlem birkaç dakika sürebilir.

1 gündür procon reset atıyor. bağlanılmıyor

ozgur2266

Beginner

• Send private message

4

Saturday, August 16th 2014, 1:03am

bana söylermisin lütfen daha önce farklı firmalardan alış veriş yaptım hepsinde serverin içerisine pluginleri atıp, procon üzerinden erişim sağlayarak bu pluginlerin ayarlarını yapıyorduk. pluginleri kendi bilgisayarıma kurup yönetecek halim yok değilmi ???
ayrıca rcon çalışırkende filezilla aracılıgıyla baglanabıldıgımızde attıklarımızıda bir türlü göremedik yani bize verilen alanda sorun kesinlikle var pazar gününe maçlar ayarlamıştık ve bu gecede bu saatte halen düzeltilmesi için 3 kişi bekliyoruz. sizce simdi biz ne yapacağız ???

Blauu

Emekli

• "Blauu" is male

Date of registration: Jul 7th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

5

Monday, August 18th 2014, 12:26pm

bana söylermisin lütfen daha önce farklı firmalardan alış veriş yaptım hepsinde serverin içerisine pluginleri atıp, procon üzerinden erişim sağlayarak bu pluginlerin ayarlarını yapıyorduk. pluginleri kendi bilgisayarıma kurup yönetecek halim yok değilmi ???
ayrıca rcon çalışırkende filezilla aracılıgıyla baglanabıldıgımızde attıklarımızıda bir türlü göremedik yani bize verilen alanda sorun kesinlikle var pazar gününe maçlar ayarlamıştık ve bu gecede bu saatte halen düzeltilmesi için 3 kişi bekliyoruz. sizce simdi biz ne yapacağız ???
Önceden ftp erişim yoktu.
Yeni öğrendim Procon için FTP erişimi mevcutmuş.
Sorun olduğunu düşünüyorsanız ticket atmanız gerekmekte.
Forum üzerinden ''sunucuların'' teknik desteğini veremiyoruz.

Sorun,senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi.

Hemde hiç haketmeden...

Rate this thread