Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

mhmmtucr

Schüler

• »mhmmtucr« ist männlich
  • »mhmmtucr« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 3. Juni 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 20. August 2014, 02:25

Vip Satışı (Mutlaka Herkes Bakmalı)

Server hazır, site hazır her şey tam ama ben şimdi bu serverdan nasıl para kazanacağım ? Paypal hesabım var, Banka hesabım var, Kredi kartım da var.

(Açık olmak gerekirse sizlere sorum şu; Minecraft siteme vip market eklemek istiyorum. Sorum bu ama alacağım cevaptan korktuğum için bu şekilde sormadım :) (Bu şekilde sorsam vereceğiniz cevap muhtemelen şu olacak; "Mysql bilgisi gerektirir.") )

En kolay yöntemi önerirseniz sevinirim. Lütfen yardımcı olun ben ve benim gibiler de bu konudan yararlansın.

Bunun için açılmış olan başka bir konu varsa link atarsanız yine çok sevinirim yalnız lütfen link'i atıp'ta bırakmayın, diğer yazdığım yazıları görmezden gelmeyin.

Her şey için çok çok teşekkürler. Bu sorunumu çözdükten sonra nitradoya yatırım yapmanın vakti gelipte geçiyor demektir.

Edit: Yanlış yere konu açmış olabilir miyim ? Kusura bakmayın düzeltmeye uğraşıcam

DoqToR

Schüler

• »DoqToR« ist männlich
  • »DoqToR« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 25. Februar 2014

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 20. August 2014, 14:37

Thema bewerten