Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

F.Evci!

Yönetici

• "F.Evci!" bir erkek
  • Konuyu başlatan "F.Evci!"

Meslek: Bilişim / Bilgi İşlem

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, September 6th 2014, 6:12pm

Turnuva ve Lig'e katılacak takımların dikkatine.

Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, Türkiye'mizde gerçekten büyük bir proje ve gerçekten herkesin hayalini kurduğu şeylere çok yakından yaşamasını sağlayan bir organizasyon mevcut. Nitrado Türkiye'nin, önderlik ettiği bu Turnuva ve LİG katılımlarının önemi, ilerleyen dönemlerde de daha çok belli olacaktır. Her şey gerçek ve herşey Türkiye sınırları içerisinde, Türk oyuncularla kıyasıya mücadele dönemi başlıyor.

Turnuva ve LİG 'e hepinizin destek olacağından hiç şüphemiz yok.
Kullandığınız tüm sosyal medya (facebook - youtube - twitter - özel web siteleriniz vb.) her yerden bu organizasyonu Nitrado sponsorluğu adı altında duyurmanızı rica ediyorum. Bu sosyal medya araçlarında kullandıgınız, herhangi bir köşeye Nitrado Banner'i eklemeniz bize mutluluk verecektir. Turnuva ve LİG'i detekleyen herkesten aynı özeni göstermesini bekliyorum.

Sizlerin bu alanda çevresi, emin olun ki Nitrado'dan daha çok. Çünkü bir yerde hala LİG heyecanını yaşamak için bir fırsat bekleyen fakat oyunu bırakmış kişiler olabilir. İşte onlara ulaşabilmek için bu duyurular ve sizlerin destekleri şart. Battlefield'i, özellikle 4'ü, harekete geçirmek ve canlandırmak Nitrado Sponsorluğunda sizin elinizde.

Bunun için, sizlerin aktifliğinizi, paylaşımlarınızı, önerilerinizi, LİG'in Profesyonel şekilde işlemesini sağlayacak herhangi bir bilgiyi sizlerden bu paylaşımın altına yazmanızı bekliyorum.
Ayrıca, Bu bölümde sizlerde konu açabilir sürekli olarak yeniliklerle bizleri haberdar edebilirsiniz.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Şu anda sizin dışınızda 1 kullanıcı bu konuyu geziyor:

1 Misafir