You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "muratcantr7" is male
  • "muratcantr7" started this thread

Date of registration: Jun 22nd 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Thursday, September 11th 2014, 11:21am

Nitradodan Web Sitesi

Merhaba Arkadaşlar birkaç şey soracagım ben site kuracagım .com lu nitradodan bunu nasıl alabilirim yani mesela alan adı al varya ordan .com alsam sadece server içinmi kullanabiliri,m yoksa site içinda alabilirmiyim yani site için çalışırmı o domain bi siteyi yönlendirebilirmiyim falan veya webspace al diye bi seçenek var ordan alınca hem .com domain hemde hostingmi almış oluyorum bi yardımcı olun Teşekkürler .
muratcansafyurek.com *

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

2

Thursday, September 11th 2014, 11:24am

1 alan adını hem server hemde site için kullanabilirsiniz.

Source code

1
https://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=3762

Konuları doğru yere açmaya özen gösterin . WebSpace & Alan adı bölümü var forumda değilmi ?

• "muratcantr7" is male

• Send private message

3

Thursday, September 11th 2014, 11:37am

Teşekkürler birdaha olmaz birde şunu sorayım peki bi alan adı alırsam onu hem server için hem sitem için kullabilrmiyim alan adı alınca serveri yönlendirince atıyorum benimserverim.com bunu oyundna girince servere baglanıyor internete yazınca serverin haritesi çıkıyor bunun yerine internete yazınca benim web siteme yönlendirilmesini saglayabilirmiyim mesela

Yardımlarınız İçin Teşekkürler :)
muratcansafyurek.com *

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

4

Thursday, September 11th 2014, 11:53am

Yukarıda dediğim gibi hem servera hem siteye kullanabilirsiniz tek alan adını.Harita çıkmasını ister ayarlarsınız ister ayarlamazsınız site kalmış.

Ayarlamak için panelinizden Overview Map kısmına bakınız.

• "muratcantr7" is male

• Send private message

5

Thursday, September 11th 2014, 12:11pm

Sonkez çok özür dileyerek bi soru soruyorum bi önceki mesajımda soracaktım da editleyemedim ve tekrar yazmam için birinin yazması gerekiyordu neyse soruma geleyim webspace alırsam domainde verilcekmi yoksa sadece host mu yani alan adı almadan direk web space alırsam yine .com adrese sahip olabilecekmiyim birde host

birde şunu soracam birşey yazınca tekrar yazamıyorum 1 saat bekle veya son mesajı editle diyor ama editlenmiyorda ?
muratcansafyurek.com *

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

6

Thursday, September 11th 2014, 12:13pm

Alan adı almazsanız .comlu bir adrese sahip olamazsınız.

ni2****_1.vweb11.nitrado.net Normal verilen domainler bu şekildedir.

Rate this thread