You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

berkayaslan

Beginner

• "berkayaslan" started this thread

Date of registration: Sep 10th 2013

• Send private message

1

Tuesday, September 10th 2013, 6:18pm

Hesabım Çalındı !! Serverim Hacklendi

Night_Hawk isimli nitrado hesabımda 1 aylık 50 slotluk serverim vardı.Sonra başka bir gün girmeye çalıştım ama hesabımdaki şifre yanlış diyor.sonra yeni şifre talebi göndercektim mail adresime.ama mail adresi bulunmamaktır ve böyle bir kullanıcı adı bulunmamaktadır diyor.
sonra ticket yolladım.hatta skypeden f evicye bildirdim.ama belki serverini satmış olabilirsin dedi.evet haklısın fatih abi ama yemin ederim ki server sahibi benim.eğer serverimi satsaydım,samadan önce hesabımdaki 60tlyi alırdım.ve satmış olsaydım sv 2 gün bile olmadan 4 kişiliğe düşmezdi.sv 50 slotluktu şimdi 4 slotluk.adamlara svyi satsaydım 4 slotluk yapıp para iadesi yapmazlardı.fatih abi haklısın satmış olabilirim ama satmadım.sv basbaya hacklenmiş.keylogge
rmi olabilir ? :?:

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male
  • "Bisguzar" has been banned

Date of registration: Sep 4th 2013

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, September 10th 2013, 9:07pm

Keylogger vs. olaylar tarafınıza ait sıkıntılar. Kullanıcı adınız/mail adresini kayıtlı değil diyorsa öyledir. Kontrol edip deneyiniz.

nighthawk

Unregistered

3

Tuesday, September 10th 2013, 9:18pm

teşekürler zaten paramı yemişler.
yeni server aççam artık :/

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male

• Send private message

4

Tuesday, September 10th 2013, 10:03pm

Şahsi olarak keylogger olacağını düşünmüyorum.
Şifrenizi uzun ve karışı birşeyler koymayı unuymayınız (:

nighthawk

Unregistered

5

Friday, September 13th 2013, 7:43pm

çalındı diye ihbar etmeme rağmen
Bu kadar ilgisiz mi kalıcak nitrado
Niye azıcık yardmcı olmuyorsunuz
satın alan adamı çağırın karşıma

Okadar Param Gitti.
Adama Serveri Satsaydım Server 2 gün durmazdı.
Adam Serveri Alıyo Ve Serverimi Kapıyor ?
Mantıklı Değil Bence.
Yeni Server Açamıyorum.

nighthawk

Unregistered

6

Friday, September 13th 2013, 7:44pm

Berkayaslan Ben oluyorum.

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male

• Send private message

7

Friday, September 13th 2013, 7:49pm

Kullanıcı hatalarından hiçbir firma sorumlu tutulamaz.
Ama kanıtlarınızı sunarsanız yöneticilerin insafiyetinden yardım edeceğine inanıyorum.

nighthawk

Unregistered

8

Friday, September 13th 2013, 8:01pm

tamam ftp şifremi falan versem ?
MCadmin hesabınıda ?

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male

• Send private message

9

Friday, September 13th 2013, 9:19pm

Hayır yetkililer dahil paylaşma bu şifrelerini.
Sen bize screenshot yani ekran görüntüsü olarak kanıtlarını sunaabilirsin.

nighthawk

Unregistered

10

Friday, September 13th 2013, 9:41pm

neyin kanıtını yollamam gerekiyo
İşte hesabın sahibini çağırın skypeden
panel iplerinden bakın

????

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male

• Send private message

11

Friday, September 13th 2013, 11:11pm

Ben anlatamıyorum derdimi. Eğer çalan kişiyi biliyorsanız elinde kanıtınız olur zaten. Kanıt olmadan suçlama yapıyorsanız yardım edemem. Şuanda benim yada başka bir yetkilinin size yardım etmesi gibi bir zorunluluğu yok. İnsafiyetimden yardım ediyorum bana yardımcı olun isterseniz :)

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

12

Friday, September 13th 2013, 11:29pm

Night.. sana yeterli cevap verilmişti diye düşünüyorum.. Fakat, Biz yeterli cevap versekte hesabının çalındıgınıda kesfettik.. Bizim hesabın konusunda yapabilecegimiz birşey olmaz.. Hesabın çalınmıssada, İçi boşaltılmıs ve para harcanmışş.. Üye olurken, Nitrado.net e Giriş bilgilerinde adres sokak bilgi isim soyisim gibi bilgilerini yazmıstın sanırım.. Kimliginin fotokopisini çektir arkalı önlü, Ortadan iki çizgi ile Nitrado içindir, başka hiçbir şekilde kullanılamaz yaz.. Ticketta SS ini gönder.. O hesabı istiyorsan, Alacaksın, ama boşaltılmıs ve boş alırsın, Şifrenin sorumlulugunu tutamadıgın gibi, E_POSTA adresinin bile şifresini çaldıran bir kişi ye biz ne anlatsak anlamaz.. Hadi Nitrado hesabını geçtim, bi insan E-posta adresinin şifresini niye çaldırı? ya şifresi kolaydır.. Yada en yakın arkadası sifrelerini biliyordur çalmıstır... bu kadar basit..

Beni dinle! Nitrado'ya suç atmadan önce Git o kafanı bi duvara vur.. Deki, Ben niye şifremi e-posta adımla aynı yaptım de..

Muhammed ve ENES adında 2 hırsız, Senin e-postanı denemişler ve bulmuslar şifreni, biz de arastırmalarımız sonucunda bu kadar bilgiye ulastıgımız için sana cevap yazıyorum. Yani Senin hatan, senin hatan ve yine senin hatan.. Adam gibi şifre koymayı ögrenene kadar böyle madur olacaksınız..

Size Sakince anlatıyoruz, konusuyoruz. Ama bizi anlamıyorsunuz. İllaki Yaptıgınız hataları yüzünüze vuracagız..

Hangi yerde varmış kendi e-postanı çaldırdıgında suçlu şirket oluyormus ? sen Gir Bankada kullandıgın e-posta adresini çaldır, Banka bilgilerin çalınsın ve Git bankaya Benim hesabım çalındı koskocaman bankasınız nasıl bankasınız siz de.. Diye bilecekmisin ?

diyemeyeceksin!

Ozaman Nitrado'yada uslubunla konusacaksın, Başka yolu yokmu diyip kendin bi yol arayacaksın, suçluları sen bulacaksın şu yapmıs bu yapmıs nickleri şu IP ler tutuyormu kontrol edermsiiniz diyeceksin. Uslubunla geleceksin..

Şimdi bunu okuduysan zaten skypedne yaz bana yapman gerkeeni anlatırım hesabını alman için tekrardan.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

nighthawk

Unregistered

13

Saturday, September 14th 2013, 12:01am

Özür dilerim.

saidoski

Beginner

Date of registration: May 30th 2014

• Send private message

14

Tuesday, September 2nd 2014, 9:21pm

Serverım hacklendi

Ya kardeşim benim serverım hacklendi serverıma çok girmezdim bir gün girdiğimde kurucu Berk605 falan yazıyordu serverımı neden hacklediniz dedim ban attılar elimde ekran görüntüsü yok en yakın zamanda yardım etmezseniz polise giderim

bilgin

Beginner

Date of registration: Sep 3rd 2014

• Send private message

15

Wednesday, September 3rd 2014, 10:51am

nitradonun bu konuda bir hatası yok.

kingcel

Trainee

• "kingcel" is male

Date of registration: Feb 8th 2014

Occupation: Ogrenci

• Send private message

16

Wednesday, September 3rd 2014, 10:57am

Ya kardeşim benim serverım hacklendi serverıma çok girmezdim bir gün girdiğimde kurucu Berk605 falan yazıyordu serverımı neden hacklediniz dedim ban attılar elimde ekran görüntüsü yok en yakın zamanda yardım etmezseniz polise giderim

Serverini kimse hacklayamaz
kendi yaptigin aciktan dolayi birisi kendini kurucu yapmistir
bu gibi durumlarin olusmamasi icin yetki verdigin kisilere dikkat etmelisin
birine op vermissindir yan carina gizli op vermistir opunu alamazssin yetkilerini full almak icin
minecraftbukkitten ops dosyasini sil
groupmanager kullaniyorsan worlds/worlds/user.yml yi sil
servere reset at yetkili kimse kalmaz herkez oyuncu olur

brine

Beginner

Date of registration: Jun 26th 2016

• Send private message

17

Sunday, June 26th 2016, 11:40pm

Muhammed ve ENES adında 2 hırsız, Senin e-postanı denemişler ve bulmuslar şifreni, biz de arastırmalarımız sonucunda bu kadar bilgiye ulastıgımız için sana cevap yazıyorum. Yani Senin hatan, senin hatan ve yine senin hatan.. Adam gibi şifre koymayı ögrenene kadar böyle madur olacaksınız.
Ben Muhammet Ve Enes Adlı Kişileri Tanıyorum Hatta Arkadaşımlar Eğer Hırsızlar Benim Arkadaşlarım İse Size Bilgi Verebilirim ;)

Rate this thread