Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

kofteistkofte

Anfänger

• »kofteistkofte« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 9. August 2013

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 12. September 2013, 11:41

FTB mod paketlerine ya da serverlarına girerkenki problemlerin neredeyse hepsinin çözümü

Sorunun kaynağı işletim sistemlerinin özel karakter içermesinden dolayı (I'yı İ olarak algılayıp dosyaların kafasını karıştırıyor) uyumsuzluk yaratması. Bu sorunun iki farklı çözümü mevcut. Biri kolay olan Java parametreleri, diğeri biraz daha uğraştırıcı olan işletim sistemini ingilizce yapmak. Burada size basitçe parametreleri nasıl ayarlayacağınızı anlatacağım.

İlk önce FTB Launcher'ımızdaki "Options" kısmına giriyoruz ve orada en alttaki "Advanced Options" kısmına giriyorsunuz. Buradaki "Additional Java Parameters" kısmına " -Duser.language=en -Duser.country=US " parametrelerini giriyorsunuz.

Ufak bir tavsiye: hiçbir sorun olmaması açısından önceden force update yapmanızı tavsiye ederim. Bu sayede eskiye dönük herhangi bir hatalı dosya kalmamış olur.

wh00rwhaT

Anfänger

Registrierungsdatum: 17. September 2013

• Nachricht senden

2

Dienstag, 17. September 2013, 16:32

Acaba bunu technic te bunu nasıl yapacağız

Bisguzar

Fortgeschrittener

• »Bisguzar« ist männlich
  • »Bisguzar« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 4. September 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 25. September 2013, 19:30

Bak sen Köfte başlık konusunda nekadarda yaratıcı :P

DeathOfTime

Anfänger

Registrierungsdatum: 13. November 2013

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 13. November 2013, 21:04

veya sisteminizi ingilizce yapabilirsiniz (bilgisayarınızın)