You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Stretra

Beginner

• "Stretra" started this thread

Date of registration: Mar 25th 2014

• Send private message

1

Saturday, November 29th 2014, 5:56pm

UltimateSKYBlock - SPIGOT 1.7.9 Yardımlarınızı Rica Ediyorum..

Eski Konuyu Kapatamadım veya Düzenleme yapamadım. Yeni bir konu açıyorum yavaştan gidip sorunumu madde madde çözeceğim..

+ SPIGOT 1.7.9 Olarak severımızı açtık
- Plugin Dosyasına sadece UltimateSKYBlock (Kendi Haline Çalışmaz Demeyin Çalışıyordu) Yüklerdik.
- Oyun Suncumuzu Başlattık
- USKYBlock.jar Aktif olmadı. Consol Logda .Jar ile ilgili bir hata belirtti.

+ Console Logdaki Hatayı Gösteriyorum.. (Eğer Okumakta Zorlanıyorsanız Aşağıda Ek olarak Log Metini Upload ettim Bakmanızı Rica Ederim)

Quoted

10.000 Karakter Sınırı Engelli olduğu için Console Log veremiyorum Ek Olarak Aşağıda belirttim Sadece bir metin belgesi PC ye indirdiğinizde zarar geleceğini sanmıyorum..
+ Sorun için Yardımlarınızı Rica Ediyorum..

*** NOT; Forum 'a Bir öneri sunacağım Metin yazarken şu kod eklentisini biraz geliştirin Console Log verirken yazılar satır olarak vereceğine yan yana yazıyor ve okunması zor hale geliyor gerekli bir şey o yüzden..
Stretra has attached the following file:
  • latest.zip (1.86 kB - 102 times downloaded - latest: Sep 12th 2019, 6:15pm)

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

2

Saturday, November 29th 2014, 6:24pm

Tekrar söylüyorum Server-Check'de hata çıkıyorsa onları atın consolu değil..

Ayrıca uSkyblock pluginini bulamamanızın sebebi pluginin kaldırılmış olması kaldırılmış olmasının sebebi ise birçok hatasının olması, yani dediğim gibi plugin paketimde sorunsuz çalışıyor siz sadece plugini yüklediyseniz ve çalışmadıysa normal bir durum, çünkü pluginin çalışması için bir kaç plugin daha gerekiyor tek başına çalışmaz veya sorunlu çalışır.Plugin paketimde çalışması için tüm pluginler yüklü yani paketi kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Ve son olarak server-check'deki hataları çözmezseniz sunucunuz kendiliğinden çöker veya sürekli lag olur.Panelin sol tarafında bulabilirsiniz bu kısmı.

Stretra

Beginner

• Send private message

3

Saturday, November 29th 2014, 6:29pm

Kusura Bakma Console Log olarak anımsamıştım Fakat, Ben Nitrado olarak sunucu almadım ilk local olarak düzenlemekteyim o yüzden direk sunucu alırsam mantıksız olur diye düşünüp local olarak düzenlemeler imi yapıyorum.. Galiba forum olarak Nitrado sahiplerine yardım ediyorsunuz. Bilmiyordum.

IEmre

Banned

• "IEmre" is male
  • "IEmre" has been banned

Date of registration: Jul 1st 2014

• Send private message

4

Saturday, November 29th 2014, 8:23pm

Sadece nitrado sahiplerine yardım ediyoruz diye bir kayide yok, gene sorununuzu buradan belirtebilirsiniz severek yardımcı oluruz.
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

============================

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?

Stretra

Beginner

• Send private message

5

Saturday, November 29th 2014, 8:41pm

Anladım. Sorunum tüm pluginleri düzensiz şekilde editleyip bir server oluşturdum ve bug ve çakışmalar sorun oldu. Şöyle şekilde halletmek istedim şuan skyblock plugin yüklü ve çalışmıyor galiba çalışması için; vault, wordguard, worledit ve multiverse core gerek, Eklediğim halde çalışmadı skyblock pluginini editlemek istiyorum sadece çalışması için hangi pluginleri yüklemeliyim extra plugin yüklemek şuanda istemiyorum sadece skyblock pluginini çalıştıracak kadar plugini yükleyip elimdeki imkanlarla plugini kendime göre editleyip yazmak istiyorum. Yardımcı olduğunuz için Teşekkürler.. Fakat bende şuan server-check diye bir ayrıntı belirten eklenti veya panel yok

IEmre

Banned

• "IEmre" is male

• Send private message

6

Saturday, November 29th 2014, 8:49pm

Sky plugini uskyblock ise sürümünü buradan belirtin.Yani sunucu versiyonunu.Ve sunucu sürümünüzü buradan yazın.Ona göre net cevabı verebilirim.

-elmadamı yemiyahh_?

Stretra

Beginner

• Send private message

7

Saturday, November 29th 2014, 8:59pm

SPIGOT 1.7.9 Kullanıyorum ve Arkadaşımızın Belirttiği Nitrado 1.7 SKyBlock Paketini kullanıyorum Skyblock sadece tetikleyecek(çalıştıracak) pluginleri arıyorum çalıştığı taktirde editleme işlemine başlayacağım

IEmre

Banned

• "IEmre" is male

• Send private message

8

Saturday, November 29th 2014, 9:18pm

Vault yükleyip denermisiniz.

-elmadamı yemiyahh_?

Stretra

Beginner

• Send private message

9

Saturday, November 29th 2014, 9:21pm

çalışması için; vault, wordguard, worledit ve multiverse core gerek, Eklediğim halde çalışmadı belirttim. 2ci yorumda

Stretra

Beginner

• Send private message

10

Sunday, November 30th 2014, 12:03am

UltimateSKYBlock Dışında Başka Aynı seviyede bir plugin varmıdır..

Stretra

Beginner

• Send private message

11

Sunday, November 30th 2014, 3:19am

Tüm Plugin Paketini Yüklediğimde /is Yazdığımda Menü Geliyor Lakin.. Menünün içinde 3 adet item olması gerekirken 1 adet item var (3 item dediğim: Ada Açma, Ada Join, Ada Bilgi) Kitap şeklinde ne yapmalıyım ve op kurucu iken bu olay düzgün çalışıyor fakat oyuncu iken sadece kitap itemi gösteriyor tıklıyorum genede bir Tik yok.. "Resim Belirttim"

User İken

Kurucu veya OP iken

Bunun çözümünü sunarmısınız Group Manageride aşağıda ek olarak zipledim indirip bakınız error yok bir şey yok tamamiyle kendim 0 dan yazdım sorun olmasın diye..
Stretra has attached the following file:
  • GroupManager.zip (5.98 kB - 118 times downloaded - latest: Oct 9th 2019, 9:21am)

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

12

Sunday, November 30th 2014, 11:34am

uSkyblock plugininin arızası bu malesef çözümü yok normal oyuncular ilk olarak /is create yazarak başlayacak menü daha sonrasında /is yazınca geliyor.

Stretra

Beginner

• Send private message

13

Sunday, November 30th 2014, 12:26pm

fakat başka serverda böyle olmadı direk menüden açabildim acaba farklı bir versiyonmu var

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

14

Sunday, November 30th 2014, 12:48pm

Malesef bilgim yok o zaman açtığım 2 sunucudada bu plugini kullandım ancak düzeltemedim eğer bi permi varsa bilmiyorum.

ProGamers

Beginner

Date of registration: Mar 9th 2014

• Send private message

15

Sunday, November 30th 2014, 2:10pm

benimde bi bilgim yok araştırdım ama o serverin adminine veya kurucusuna sormayı deniyebilirsin belki söler sana :( :)

Rate this thread