You are not logged in.

[CS:GO] Cs Go plugin

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Peruonur

Beginner

• "Peruonur" started this thread

Date of registration: Dec 7th 2014

• Send private message

1

Thursday, December 11th 2014, 5:20pm

Cs Go plugin

BEN SERVER ALDIM Alliedmodders tan yüklediğim pluginlerin bazıları calıstı ama lr atamıyorum serverde sadece adminin izin verdiklerinin ct ye geçmesinin plugni varmı yardımcı olurmusunuz acilll

Peruonur

Beginner

• Send private message

2

Thursday, December 11th 2014, 5:27pm

cs go plugin

cs go da herkesin ct ye geçmesini ve lr atmam için bir plugin önerirmisiniz bulabilirseniz nasıl yüklendiğine ait bir video yollarsanız

Peruonur

Beginner

• Send private message

3

Friday, December 12th 2014, 8:33am

3. konu açışım ve cs go plugini

ben nitradodan csgo profesyonel esp server aldım yükleyebildiğim pluginleri yükledim ama bir türlü herkesin ctye geçmesini engelleyemedim ve lr atamıyorum ve son olarak serverim rekabetci olarak gözüküyor herkes birbirini vurabiliyor iç içe gecebiliyor bunları çözmem için plugin önerirmisiniz ve bunu nasıl kurucağımı anlatırmısınız bunu yapabilene bin helal olsun ?( ?(

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

4

Friday, December 12th 2014, 8:13pm

Söylediginiz yani sordugunuz birçok şey komutlarla yada pluginlerle ilgili şey. Serverınızın kısacası teknik sorunu yok.
Tabi bu soruları bilen birileri bu konuya yazaktır. Ama oyun konusunda çok fazla bilgimiz bulunmamakta.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Rate this thread