Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Ege_Can

Schüler

• »Ege_Can« ist männlich
  • »Ege_Can« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. August 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Sonntag, 14. Dezember 2014, 14:10

Hackerin Gazabı | Bölüm 1 |

_ - Hackerin Gazabı - _

Not = İsimler Temsili Verilmiştir ..

Steve Günlerden Bir Gün KitPvP Oynayayım Demiş . Tabii Noobluk Başa Bela . Kılıç Tutmayı Bilmeyen Bizim Steve Gidip de KitPvP mi Oynayacak ? Yazmış Sunucunun İpini Girmiş Oyuna ..
Kitini Bile Seçmeden Direk Aşşağıya Atlamış Ve Suya isabet Edemeyip Ölmüş . Ardından Kit Seçmeyi Birisi Göstermiş Ve Bizim Steve Okcu Kitini Seçmiş . Trolleyebileceğini Düşünerek Atlamamış Ve Oradan Ok Atmaya Çalışmış .. Yayını Germiş Ve Birde Ne Görsün Yay Gerilince Tahtası Yarılmış Ve içindeki Ok Yüzüne Geri Sekmiş Çat Diye Beynine. Respawnlanmış . İçinden Tabii Sinirle Küfür Ediyor : ) Neyse Bu Sefer Seytan Kitini Seçmiş . Aşşağıya Atlamış Ve Havada '' HackerNoob123 Tarafindan Öldürüldü '' Diye Mesaj Gelmiş .. Bunu Gören Steve Atlamadan Öldüğü için Siniri İyice Bozulmuş . Yeter Demiş Bug Yapacam Demiş .. Almış Savasci Kitini Atlamış Aşşağıya Ve Bir Yardırmış Koşarken Tüm Bloklar İçine Göçmüş En Sonunda Kendiside Düşmüş O Kayan Bloklardan . Ve Kendini MineShaft Da Bulmuş .. Sinirden Bir Küfür Yazmış Bir Küfür Yazmış : D Rehber Çakmış Muteyi 1 Saat . Steve Oyundan Çıkmış Ve 1 Saat Sonra Dönmüş . Herkes Oynuyor . Sorun Yok . Birden Oyuna kendisini Öldüren Sinir Olduğu Adam Girmiş '' HackerNoob123 Oyuna Girdi '' Adam Hackini Açmış Uçarak Wgli Wgsiz Herkesi Kesmiş . Aynı Anda 5li Ok Atıyormuş . Bizim Stevenin Puanı Öle Öle Olmuş ;
Kesme = 0
Kesilme = 100000 Chatta ise ;
'' [-10000] [KitPvP] Steve: Puana bak be ..
Steve Delirmiş Bittiniz Siz Demiş Ve İnterneti Açmış Huzuniyi İndirmiş Basmış Playa : D Minecraft Crash Vermiş . Kalmış Öyle : D Havası Sönmüş .. Demiş Huzuni Olmazsa Resilience Var .
Onu İndirmiş Çat Girmiş Açılmış Oyun . Oh Çekerek Sunucuya Giriş Yapmış Ve KitPvP Steve GERİ DÖNDÜ !! Diye Bağırmış Kimse Takmamış : D Tekrar Yazmış Birkaç Kişi '' A.s '' Yazmış : D
Steve Şok Steve İptal Steve Wefad . : D Neyse Bu Steve Açmış FastBowu Açmış Kill Auroyu Atlamış Aşşağıya Bir Bakmış Ki Aşşağıda Admin Var . Kill Auroyu Kapatamamış Hızı Yavaşmış Admine Kill Auro ile Ölümüne Dalaşmış Ve Admin STEVE KAPAT HACKİ Diye Bağırmış .. Steve Gebermek Üzere Sinirden Tüm Damarları Çatlamış Ve Hastaneye Kaldırılmış ..

Eğer Beğenirseniz Devamı Gelir : D Yorum Gelecekmi Merak Ediyorum ..

Not = Yaşanmış Bir Olaydır . Kendim Birisini Yaşarken Sunucuda Gördüm Hikaye Olarak Alayım Dedim. İsimler Temsilidir Ayrıca Küfürler Gerçekten Edilmiştir .
Sweet Network

Hayat Role Play ile karşınızdayız ..
SweetCandy.nitrado.net hepiniz davetlisiniz!

TheNinjaBro

Fortgeschrittener

• »TheNinjaBro« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. Juni 2014

• Nachricht senden

2

Sonntag, 14. Dezember 2014, 14:18

@Ege_Can Muthiş Hıkayet HackerNoob :) Cok Begendim Basarilarin Devamini Dilerim

Ege_Can

Schüler

• »Ege_Can« ist männlich

• Nachricht senden

3

Sonntag, 14. Dezember 2014, 14:26

Teşekkür Ederim : D
Öylesine Açmıştım : D
Sweet Network

ByMN

Banned

• »ByMN« ist männlich
  • »ByMN« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 1. Juli 2014

• Nachricht senden

4

Sonntag, 14. Dezember 2014, 15:16

Basarı bir yana hikaye devamını beklerim.Güzel.Aslında çok uzun diye okumucaktım fakat ilk cümleye bi göz sezdirdim ve etkiledi :)
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

============================

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?
============================

• »OzgurPirinc« ist männlich

Registrierungsdatum: 12. Oktober 2014

• Nachricht senden

5

Montag, 15. Dezember 2014, 17:07

*Türkiyede minecraft oyuncularının sıradan bir günü :)

Ege_Can

Schüler

• »Ege_Can« ist männlich

• Nachricht senden

6

Montag, 15. Dezember 2014, 18:33

OzgurPirinc Çok Doğru : D Zaten Yaşanmış Bir Hikayeyi Biraz Abartarak Yazdım : D
Sweet Network

Thema bewerten