You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

FaNMC

Beginner

• "FaNMC" started this thread

Date of registration: Dec 16th 2014

• Send private message

1

Wednesday, December 31st 2014, 6:14pm

50 Kişilik Serverim Full Çekti Çöktü Şimdi Açamiyorum Acil Yardim Hatalar bunlar

[b]Beyler
50 Kişilik Serverim Full Çekti Çöktü Şimdi Açamiyorum Acil Yardim Hatalar bunlar Start Basiyorum Acilmiyor 50 Kişi Olunca ServeR Çöktü

Satır 236: [18:08:47] [Server thread/WARN]: [ChestShop] There is a new version of ChestShop available, however it is only compatible with Minecraft 1.7.8 and higher![/b]
Satır 235: [18:08:47] [Server thread/WARN]: [ChestShop] There is a new version of ChestShop available, however it is only compatible with Minecraft 1.7.8 and higher!
Satır 234: [18:08:47] [Server thread/WARN]: [ChestShop] There is a new version of ChestShop available, however it is only compatible with Minecraft 1.7.8 and higher!
Satır 196: [18:08:45] [Server thread/WARN]: [ClearLag] mob-range requires you to use bukkit v1.7_r4 (1.7.10)
Satır 60: [18:08:34] [Server thread/WARN]: To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.
Satır 59: [18:08:34] [Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
Satır 58: [18:08:34] [Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
Satır 57: [18:08:34] [Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
Satır 7: [18:08:31] [Thread-8/WARN]: Could not get latest artifact information: IOException
Satır 6: [18:08:31] [Thread-8/WARN]: Could not get information about this CraftBukkit version; perhaps you are running a custom one?: IOException

ByMN

Banned

• "ByMN" is male
  • "ByMN" has been banned

Date of registration: Jul 1st 2014

• Send private message

2

Wednesday, December 31st 2014, 6:21pm

►ChestShop güncelleyin.
►ClearLag güncelleyin.
►Diğer check hataları online-mode hataları.
►Sunucu Spigot değil ise spigot yapın, ve en güncelini yapmaya özen gösterin(1.8 olmak zorunda değil).
►Map'lara chunkfix işlemi uygulayın.
►Map ve plugin sayısı fazla ise onları azaltın.Örneğin map:3 plugin:20 olabilir.
►Eğer azaltamıyor iseniz map ve pluginlerinizi aşağıya "düzgün" bir şekilde listeleyin ve azaltmanıza yardımcı olalım.
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

============================

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?
============================

FaNMC

Beginner

• Send private message

3

Wednesday, December 31st 2014, 6:23pm

Bunlari Yaparsam Acilirmi Moderatorum Cok Acil Acilmasi Lazim 50 Kişiydik YA :/ Server'e FTP'dende Bağlanamiyor Nedense

Date of registration: Mar 2nd 2014

• Send private message

4

Wednesday, December 31st 2014, 7:28pm

Sanırım nitrado ile alakalı bir sorun , Sunucum aynı şekil benimde çöktü şu an hiçkimse giremiyor servere panelde başlattı olarak gözüküyor reset attım reset atıldı haylağa başlattı gözüküyor yinede sunucuya girilmiyor ticketde attım cevap bekliyorum fakat oyuncu kaybedeceksem bu seferde.... Hiçbirzaman böyle çöküş sorunu olmamışdı ne zamandır ilk defa sebepsiz yere oldu ve açılmıyor nitrado!
www.minecraftokulum.com

Skypem: serdal.tas.98 :)

Ege_Can

Trainee

• "Ege_Can" is male

Date of registration: Aug 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

5

Wednesday, December 31st 2014, 8:33pm

Son Zamanlarda Nitrado Panelinde Bir Yavaşlık + Ağırlık Var.

Fakat Bununla ilgili Olacağını Sanmıyorum .. Yardım Edebilmemiz için Pluginlerini Ve Maplarını Sıralar mısın ?
Sweet Network

Hayat Role Play ile karşınızdayız ..
SweetCandy.nitrado.net hepiniz davetlisiniz!

mhmmtucr

Trainee

• "mhmmtucr" is male

Date of registration: Jun 3rd 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

6

Wednesday, December 31st 2014, 9:07pm

Motd'sine "Maşallah deyin" gibisinden şeyler yazarsan bu tür sorunlardan kurtulabilirsin :) Çünkü nazar değdirdik sanırsam; güzel mapli, güzel serverdi. Sorunsuz açılacağını umuyorum ^^

FaNMC

Beginner

• Send private message

7

Thursday, January 1st 2015, 11:11am

Sorunum Biraz Önce Çözüldü Ben Birşey Yapmadim Demmeki Sorun Nitradodaymiş Bunu Sebebi Etkinlik Serverleri Olabilir Nitrado Dün Çok Yoğundu Ayrica mhmtucr Teşeşkür Ederiz.

• "OzgurPirinc" is male

Date of registration: Oct 12th 2014

• Send private message

8

Thursday, January 1st 2015, 10:49pm

Sorun çözüldüğüne göre konu kilit.

Rate this thread