Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] version

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

kralfaction

Schüler

• »kralfaction« ist männlich
  • »kralfaction« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. Oktober 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Samstag, 3. Januar 2015, 13:07

version

simdi benim serverim 1.7.2 sürümünde ben sürümü 1.7/1.8 (beta) yapsam sorun olurmu ?

lütfen doğru cevap verin serverim +40 online ve bir hata olursa çok oyuncu kaybederim
Server-Check hatalarını nasıl çözerim ?

mhmmtucr

Schüler

• »mhmmtucr« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. Juni 2014

• Nachricht senden

2

Samstag, 3. Januar 2015, 14:20

Eğer spigot kullanmaktan bahsediyorsanız, spigota ilk geçtiğinizde bazı pluginleriniz hata verecek, güncelleme isteyecektir. En zor zamanınız bu olur herhalde. Bende ilk spigot kullandığımda hatalardan dolayı çok çekeceğimi sanmıştım ama hiçte öyle olmadı. Ayrıca spigot bence craftbukkit'lere göre daha hızlı.
Benim önerim serverinizi backuplayın ve spigot kurun. Eğer beğenmezseniz serveri eski haline çevirirsiniz hiç sorun çıkmaz..
Adam Gibi Server Yolda ;) :thumbup:

kralfaction

Schüler

• »kralfaction« ist männlich
  • »kralfaction« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 29. Oktober 2014

• Nachricht senden

3

Samstag, 3. Januar 2015, 14:42

kusura bakmayın ama birşey anlamadım biraz daha kapsamlı anlatayım derdimi

şuan kullandığım sürüm

bunu yaparsam sorun çıkarmı

bu da oyun

not: serverim +40 online ye kadar çıkıyor eğer bi sorun olursa ve backup yapmam gerekirse çok oyuncu kaybederim
Server-Check hatalarını nasıl çözerim ?

mhmmtucr

Schüler

• »mhmmtucr« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. Juni 2014

• Nachricht senden

4

Samstag, 3. Januar 2015, 14:53

Tamam işte, onu yaparsanız bazı pluginler hata verir :) Ama çözülmeyecek türden hatalar değil..
Adam Gibi Server Yolda ;) :thumbup:

Thema bewerten