Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich
  • »zeropro« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 4. Januar 2015

Beruf: elektronik

• Nachricht senden

1

Sonntag, 4. Januar 2015, 23:23

serverımde sürekli ms uyarısı luyor ve server kapatıyor

arkadaslar serverımde süreklı şu şekılde bir uyarı verıyor ve bazen server kapanıyor

Satır 2530: [19:38:58] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 2007ms behind, skipping 40 tick(s)
daha öncekı pl paketımde de aynı sorunlar olmustu nıtrado destek yetkılıelrı serveri sıfırlamamı önerdıler serverı sıfırladık sadece authme hariç herseyı bastan yaptık ama yıne aynı sorun var ama eskısı kadar olmasada.bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba panelde resetten sonra herhangi bir pl hatası da vermıyor.panelde resetten sonrkı yazılarda şunlardır

Satır 56: [18:35:14] [Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
Satır 48: [18:35:13] [Server thread/WARN]: it is highly suggested to use SQL with iCo6 or to use an alternative economy plugin!
Satır 47: [18:35:13] [Server thread/WARN]: if you're using Votifier, or any other plugin which handles economy data in a threaded manner your server is at risk!
Satır 46: [18:35:13] [Server thread/WARN]: iConomy - If you are using Flatfile storage be aware that versions 6, 7 and 8 have a CRITICAL bug which can wipe ALL iconomy data.
Satır 7: [18:35:11] [Thread-8/WARN]: Could not get latest artifact information: IOException
Satır 6: [18:35:11] [Thread-8/WARN]: Could not get information about this CraftBukkit version; perhaps you are running a custom one?: IOException
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

• »IbrahimKoc« ist männlich
  • »IbrahimKoc« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 17. Januar 2014

Beruf: Geliştirici

• Nachricht senden

2

Sonntag, 4. Januar 2015, 23:50

Yetkililer en doğrusunu bilir fakat bu hatanın server sıfırlamayla ilgisi yok.

Pluginler serveri aşırı yoruyor ve server gidip gidip geliyor esas olay en açık şöyle özetlenir.

Kiraladığınız makine kasıyor donuyor ve 2 saniye sonra geliyor. Geldikden sonra bu uyarıyı veriyor.

• »OzgurPirinc« ist männlich

Registrierungsdatum: 12. Oktober 2014

• Nachricht senden

3

Sonntag, 4. Januar 2015, 23:59

Adminimizinde dedigi gibi sunucu zorlanmakta... fazla plugin ( ayni zamanda hatali plugin ) kullanımı bu tür hatalara sebep verir. Ayni zamanda kullandigin dünya sayisida bunu buyuk oranda etkilemektedir.

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

• Nachricht senden

4

Montag, 5. Januar 2015, 00:24

Adminimizinde dedigi gibi sunucu zorlanmakta... fazla plugin ( ayni zamanda hatali plugin ) kullanımı bu tür hatalara sebep verir. Ayni zamanda kullandigin dünya sayisida bunu buyuk oranda etkilemektedir.
serverımız nıtrado 4gb ram ve slot u 40 olarak ayarladım.dünya sayısına gelince orman,düzdunya,nether,end ve plotme var yanı herserverde standart olan dunyalar baska ekstra dunyamız yok.makınamızdakı gıt gellerı bız nasıl yapabılırız kı bu nıtrado nun halletmesı gerekmıyormu.plugın sayımız 36 ve cogu serverdekınden az.daha once de sıfırladık serverı 2 hafta oldu tekrar yenı pl lerle actık sadece authme hariç ama malesef sonuc yine hüsran.acaba bu sorun nıtrado kaynaklımı sunucu değiştirerek denesek acaba sorun çözülür mü

ByMN

Banned

• »ByMN« ist männlich
  • »ByMN« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 1. Juli 2014

• Nachricht senden

5

Montag, 5. Januar 2015, 00:28

Alta plugin listenizi listeleyin..Checkte SQL hatası var sanırım, iconomy yetersiz olabilir, yada bir eklenti ilede çakışıyor olabilir.Essentials yüklü ise azten iconomy i bastan silebilirsiniz.
[[+{=>:-|||/ MineBlok \|||-:<=}+]]

============================

-ya canım öyle işte çok çalıştık çok!!one!!1!
+Peki sayın Steve neden şirketinizin logosunu ısırılmıs elma yaptınız?
-elmadamı yemiyahh_?

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

• Nachricht senden

6

Montag, 5. Januar 2015, 00:38

Alta plugin listenizi listeleyin..Checkte SQL hatası var sanırım, iconomy yetersiz olabilir, yada bir eklenti ilede çakışıyor olabilir.Essentials yüklü ise azten iconomy i bastan silebilirsiniz.
alphachest ancientgates announcer authme chestcommands chestshop clearlag combatlog commandsigns commandwhatcher deathmessages epicbossrecoded essentials factionmobs faction groupmanager iconomy jobs letltrain lockette motdmanager multiverse-core nocheatplus plotme pluginmetrics regenblock scoreboardstats shopkeepers simpleregionmarket simpleVIPperks update Updater Vault Worldedit WorldGuard

ByMN

Banned

• »ByMN« ist männlich
  • »ByMN« wurde gesperrt

• Nachricht senden

7

Montag, 5. Januar 2015, 00:43

1-
Alphachest, ancientgates, commandwatcher, deathmessages, factionmpbs, iconomy, motdmanager, simplevipperks.Bunları silebilirsiniz.
Gereksizler.

2- 5 dünyanız bulunmakta, en azından 1'ini silebilirsiniz.Ve ondan sonra tüm dünyalara chunkfix işlemi uygulamayı unutmayın.

3- Craftbukkit kullanıyor iseniz Spigot'a çevirin.

4- Bu işlemlerden sonra server-check bölümünü buraya atın.

-elmadamı yemiyahh_?

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

• Nachricht senden

8

Montag, 5. Januar 2015, 00:52

1-
Alphachest, ancientgates, commandwatcher, deathmessages, factionmpbs, iconomy, motdmanager, simplevipperks.Bunları silebilirsiniz.
Gereksizler.

2- 5 dünyanız bulunmakta, en azından 1'ini silebilirsiniz.Ve ondan sonra tüm dünyalara chunkfix işlemi uygulamayı unutmayın.

oyundan orman duz dunya ve arsaları sılme sansımız yok.end i ve nether i de silemeyecegımızı söyledıler mc kendılıgınden yukluyormus yanı nethersız ve end siz nasıl olucak onu merak eettım acıklayabılırmısınız

ByMN

Banned

• »ByMN« ist männlich
  • »ByMN« wurde gesperrt

• Nachricht senden

9

Montag, 5. Januar 2015, 01:01

Birkere minecraft oyunu için "bunu yapmak için şansım" yok tabiride nedir ? Bu bir açık dünya oyunu..İstediğinizi yapabilirsiniz.Hiç forumun rehber kısmına göz gezdirdiniz mi? Orada "end ve nether nasıl silinir?" adında bir konu bulunmakta, inceleyin.

-elmadamı yemiyahh_?

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

• Nachricht senden

10

Montag, 5. Januar 2015, 09:59

1-
Gereksizler.

Iconomy puligini ni simdilik malesef silemedim cünkü oyuncularin parasi sıfırlanacagı ićin ayrıca serverim minecraft (bukkit-spigot) ve bu sabahki günlük oto resetten sonra server check şu şekildedir Satır 235: [05:58:44] [pool-3-thread-8/WARN]: [Vault] Update at: http://dev.bukkit.org/server-mods/vault
Satır 234: [05:58:44] [pool-3-thread-8/WARN]: [Vault] Stable Version: 1.5.0 is out! You are still running version: 1.2.31
Satır 159: [05:58:38] [Server thread/WARN]: [ClearLag] mob-range requires you to use bukkit v1.7_r4 (1.7.10)
Satır 59: [05:58:32] [Server thread/WARN]: To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.
Satır 58: [05:58:32] [Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
Satır 57: [05:58:32] [Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
Satır 56: [05:58:32] [Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
Satır 48: [05:58:31] [Server thread/WARN]: it is highly suggested to use SQL with iCo6 or to use an alternative economy plugin!
Satır 47: [05:58:31] [Server thread/WARN]: if you're using Votifier, or any other plugin which handles economy data in a threaded manner your server is at risk!
Satır 46: [05:58:31] [Server thread/WARN]: iConomy - If you are using Flatfile storage be aware that versions 6, 7 and 8 have a CRITICAL bug which can wipe ALL iconomy data.
Satır 7: [05:58:31] [Thread-8/WARN]: Could not get latest artifact information: IOException
Satır 6: [05:58:31] [Thread-8/WARN]: Could not get information about this CraftBukkit version; perhaps you are running a custom one?: IOException

Registrierungsdatum: 2. März 2014

• Nachricht senden

11

Montag, 5. Januar 2015, 10:07

1-
Gereksizler.

Iconomy puligini ni simdilik malesef silemedim cünkü oyuncularin parasi sıfırlanacagı ićin ayrıca serverim minecraft (bukkit-spigot) ve bu sabahki günlük oto resetten sonra server check şu şekildedir Satır 235: [05:58:44] [pool-3-thread-8/WARN]: [Vault] Update at: http://dev.bukkit.org/server-mods/vault
Satır 234: [05:58:44] [pool-3-thread-8/WARN]: [Vault] Stable Version: 1.5.0 is out! You are still running version: 1.2.31
Satır 159: [05:58:38] [Server thread/WARN]: [ClearLag] mob-range requires you to use bukkit v1.7_r4 (1.7.10)
Satır 59: [05:58:32] [Server thread/WARN]: To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.
Satır 58: [05:58:32] [Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
Satır 57: [05:58:32] [Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
Satır 56: [05:58:32] [Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
Satır 48: [05:58:31] [Server thread/WARN]: it is highly suggested to use SQL with iCo6 or to use an alternative economy plugin!
Satır 47: [05:58:31] [Server thread/WARN]: if you're using Votifier, or any other plugin which handles economy data in a threaded manner your server is at risk!
Satır 46: [05:58:31] [Server thread/WARN]: iConomy - If you are using Flatfile storage be aware that versions 6, 7 and 8 have a CRITICAL bug which can wipe ALL iconomy data.
Satır 7: [05:58:31] [Thread-8/WARN]: Could not get latest artifact information: IOException
Satır 6: [05:58:31] [Thread-8/WARN]: Could not get information about this CraftBukkit version; perhaps you are running a custom one?: IOException
Vault 1.4.1 sürümüne güncelle.
www.minecraftokulum.com

Skypem: serdal.tas.98 :)

ByMN

Banned

• »ByMN« ist männlich
  • »ByMN« wurde gesperrt

• Nachricht senden

12

Dienstag, 6. Januar 2015, 01:43

1-
Gereksizler.

Dediğim tüm işlemleri tek tek uyguladınızmı peki ? Her adımı uygularsanız sorun düzelebilir.

-elmadamı yemiyahh_?

• »IbrahimKoc« ist männlich
  • »IbrahimKoc« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 17. Januar 2014

Beruf: Geliştirici

• Nachricht senden

13

Dienstag, 6. Januar 2015, 21:23

Sadece nether ve end dünyasını kapatın.

https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…d&threadID=2863

zeropro

Fortgeschrittener

• »zeropro« ist männlich

• Nachricht senden

14

Mittwoch, 7. Januar 2015, 10:54

https://board-tr.nitrado.net/index.php?p…d&threadID=2863Serverimde dediginiz bu dunya silme işlemini harfiyyen uyguladim ama nether ve end dunyasi komple silinmedi.warp nether warpimiz vardi ve yine warp nether yazarak vetahut homesi netherde olan oyuncular tekrardan nethere gidebildiler.ben o iki dunyayı komple silmk istiyorum ki serverimin az da olsa yükü hafiflesin.daha kalıcı bir yöntemi yokmu.silme isleminden sonra servere reset atilmisti

Thema bewerten