Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »DangerNameLess« ist männlich
  • »DangerNameLess« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 30. September 2014

Beruf: Öğrenciyim - Lise 1

• Nachricht senden

1

Dienstag, 6. Januar 2015, 15:42

Site İçin Tema Lazım Lütfen Bildiğiniz Varsa

Site İçin Tema Lazımda Mesela Arka Plan,CSS'de Hover İçin, Visited İçin, Link İçin Gibi Öyle Hazır Tema Bulabilirmiyim
Minecraft İçerikli Tema

Birde Sorun Var Authme Mysql Bağlı Fakat Hazır Bir Kod Varmı Sitede Girişe Bağlama İçin Varsa Atarsanız Sevinirim

Şimdiden Teşekkürler
Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın
Benjamin Franklin

Bisguzar

Fortgeschrittener

• »Bisguzar« ist männlich
  • »Bisguzar« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 4. September 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Dienstag, 6. Januar 2015, 16:11

Şu authme tam olarak nasıl bir mantıkla çalışıyor acaba? İnternet üzerinden verileri mysql'a mı aktarıyor? Mantığını biraz çıtlatabilirseniz belki yardımcı olabilirim.

• »DangerNameLess« ist männlich
  • »DangerNameLess« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 30. September 2014

Beruf: Öğrenciyim - Lise 1

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 7. Januar 2015, 20:35

Authme Kendi Table Olarak Bir Tablo Oluşturuyor Ve Bunun İçine Minecraft Oyunu İçinde Komutu Giren Kişi İçin Bilgileri Sıralamaya Koyarak İnternet Üzerinden Kendi Klasöründe Tuttuğu Verileri MySQL Tablosunun İçine Kişi Bilgilerini Aktarıyor İşte Kullanıcı Adı IP:PORT vb. Şekilde

Birde Bildiğiniz Minecraft İçerikli Tema Varmı Tema Dediğim Buton Resmi Arka Plan Resmi Giriş Ekranı Gibi...
Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın
Benjamin Franklin

cecey

Emekli

• »cecey« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. Juli 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 7. Januar 2015, 21:23

konu Bakınız burda sorunuzu anlatmışım tema konusuna gelirsek Adobe Dreamweaver CS6 programından kendi temalarınızı yapabilirsiniz ama illa ben hazır alıcam diyosanız googleye mincraft index veya minecarft website gibi başlıklar ile aratabilirsiniz bunun dışında bende para karşılıgı tasarım yapıyorum iyi forumlar konu kilit.

Thema bewerten