You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "captainbrain" is male
  • "captainbrain" started this thread

Date of registration: Aug 8th 2013

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Friday, October 25th 2013, 7:44pm

Minecraft Sunucu Kiralama

Selam sevgili Nitrado kullanıcıları size bu gün Nitradodan nasıl bir Minecraft sunucusu kiralıyıcağınızı anlatıcam.
İlk önce şu adımları takip edin
İlk önce nitrado.net'e giriş yapıyoruz daha sonra kullanıcı adımızı ve şifremizi giriyoruz eğer kayıtlı değilseniz bana tıklayın
Daha sonra ise benim server adlı bölüme tıklıyoruz.

Ayarlarımızı yaptıktan sonra ise bütçemize göre serverimizi ayarlıyoruz.

Her şeyi tamamladıktan sonra devam adlı butona tıklıyoruz.

Şimdi ise sipariş ayarlarınızı yapmanız gerekli yani oyun tipinizi seçiceksiniz ben minecraft bukkiti seçiyorum siz istediğiniz oyunu seçmekte özgürsünüz.

Daha sonra serverinizin açılmasını beklemeniz gerekli (60 saniye kadar bir süre)
Serverinizi kurdunuz diyelim şimdi güzel güzel plugininizi falan attınız şimdide kendinize özel ip olmasını istiyorsunuz.

Subdomain alan adı belirleye tıklıyoruz ve aşşağıdaki örnekteki gibi yapıyoruz.

This post has been edited 3 times, last edit by "B3LA" (Oct 26th 2013, 2:16pm)

• "Cenker5206" is male

Date of registration: May 4th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, January 9th 2018, 6:23pm

Güncel konu için tıklayınız: Minecraft Sunucu Kiralama GÜNCEL
N I T R A D O !