You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

starzon

Beginner

• "starzon" started this thread

Date of registration: Dec 9th 2014

• Send private message

1

Friday, January 30th 2015, 4:11pm

Battleye

http://i.hizliresim.com/nkP75M.jpg nasıl kapatıcağım yada süresini nasıl uzatacağım join atma süresini

typoon

Trainee

• "typoon" is male
  • "typoon" has been banned

Date of registration: Dec 27th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Saturday, January 31st 2015, 8:38am

Orayı uzatamaz veya kısaltamassınız orada sizin server dosyalarınız userın bilgisayarına indiği bölümdür her girişte 35 gibi sayılarda belirli süre 1 dakika gibi takılır o bölümde dosya kontrolu yapar ve battleye bağlanır ondan sonra patch inimine devam edelir.
-AltisLifeTR-
-Script Pack dosyam satılıktır veya kişiye özel script pack yapılır-

Mirza-

Beginner

• "Mirza-" is male

Date of registration: Jan 24th 2015

• Send private message

3

Wednesday, September 2nd 2015, 10:52am

Orayı uzatamaz veya kısaltamassınız orada sizin server dosyalarınız userın bilgisayarına indiği bölümdür her girişte 35 gibi sayılarda belirli süre 1 dakika gibi takılır o bölümde dosya kontrolu yapar ve battleye bağlanır ondan sonra patch inimine devam edelir.
sen konuyu anlamamışsın. battleye dosyalarının içerisinde şu kadar süre afk kalırsan atılırsın diye bir bölüm olacaktı. bu arkadaşın yakındığı durum ise;
herhalde boyutu yüksek bir sunucuya girmek istemiş. diyelim ki 50 mb ve internet hızı yada sunucu alakalı bir problemden dolayı be'nin afk kalma süresini geçmiş orada çıkan uyarı 60 saniye içerisinde aktif olmazsanız atılırsınız gibi birşey. bu arkadaşta o uyarı çıktıktan 60 saniye sonra dosyaları indiremediği için afk sayılıyor ve muhtemelen atılıyor onun çözümünü sormuş. bu 60 saniyeyi nasıl uzatırız diye.

Altis Anadolu RPG sunucumuz açılmıştır.
www.altisanadolu.org | fb.com/altisanadolu | ts.altisanadolu.org
[SUNUCUMUZ KAPATILMIŞTIR]
YouTube

Mirza-

Beginner

• "Mirza-" is male

Date of registration: Jan 24th 2015

• Send private message

4

Thursday, September 3rd 2015, 12:49pm

Aradım buldum geç oldu biraz ama kusura bakma. Uzun zamandır Altis Dosyalarıyla uğraşmıyordum, anca geri dönebildim.

Anadizinden başla ve aşağıda belirtilen yolu takip et.
/arma3/BEC/Config yolunun içerisinde config.cfg olacak bu dosyayı notepad ve notepad+ yöntemiyle açarak içerisindeki KickLobbyIdlers = 333 satırındaki kırmızı yazı ile belirtilmiş 333 rakamını 1500 olarak değiştirmeni tavsiye ederim 1200 - 1500 arası ideal bir rakam olacaktır senin için.

Altis Anadolu RPG sunucumuz açılmıştır.
www.altisanadolu.org | fb.com/altisanadolu | ts.altisanadolu.org
[SUNUCUMUZ KAPATILMIŞTIR]
YouTube

Rate this thread