You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "bozkurtbozkan2002" started this thread

Date of registration: Apr 8th 2014

• Send private message

1

Tuesday, February 3rd 2015, 7:42pm

[Plugin Paketi İstek]

Merhaba Arkadaşlar Ben Hub Sunucu Açmak İstiyorum. Bu Sunucu'da Factions/KitPvP/SkyBlock ve Creative Olacaktır. Ben SkyBlock Plugini paketi arıyorum Ama görevleri falan olsun bende var ama görevler çalısmıyor. Lovegame Skyblock kullandım sorun var. %100 sorunsuz skyblock plugin paketi arıyorum sadece uSkyBlock'da olur ama editlenmiş klasör halinde 1.7.2 veya 1.7.9 olursa sevinirim Şimdiden Teşşekür ederim.Lütfen Yapabilen varsa yapsın.

NOT: Serverime Çok Bilgili Admin Ve Tecrübeli Builder Ve Pluginer Arıyorum. özelden msj atabilirler.

• "OzgurPirinc" is male

Date of registration: Oct 12th 2014

• Send private message

2

Tuesday, February 3rd 2015, 8:15pm

Beni dinlerseniz tanımadığınız insanlara böyle yetkiler vermeyin. İleride sunucunuza büyük zararlar verebilirler ve hiç bir şey yapamazsınız. Lütfen bu tarz konularda dikkatli olun.

burakyuksel

Beginner

• "burakyuksel" is male

Date of registration: Feb 4th 2015

Occupation: Pluginer

• Send private message

3

Wednesday, February 4th 2015, 4:09pm

SkyBlock için şu plugin paketini kullanabilirsin

Link : https://yadi.sk/d/QUFUjxKScGwUJ

• "bozkurtbozkan2002" started this thread

Date of registration: Apr 8th 2014

• Send private message

4

Wednesday, February 4th 2015, 5:43pm

1.7.x 'mi burakyuksel rar şifresi nedir ?