You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "emirsultan58" started this thread

Date of registration: Nov 17th 2013

• Send private message

1

Monday, November 18th 2013, 7:47am

Ftb unlashed ile ultimate

Merhaba arkadaşlar

Başlıkdanda anlaşılabileceği gibi feed the beast server kuracağım küçük bir server olucak arkadaşlarla oynıcaz. Ama kararsız kaldım ftb ultimatede greg tech var bense greh teche bayılırım ( köfte abi sağolsun :D ) ama ftb unslashed daha gelişmiş bir mod pack ama greg tech yok, (sonradan greg tech yükleyebilecegimi biliyorum unslashed'a ama serverda hata falan verirmi ondan korkuyorum.) Acaba ultimate ve unslashed arasında çok fark varmi bir bildiğim tinkers constrak gibi bir mor vardı onu biliyorum köfte abi ve diğer arkadaslar

Bisguzar

Intermediate

• "Bisguzar" is male
  • "Bisguzar" has been banned

Date of registration: Sep 4th 2013

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Monday, November 18th 2013, 7:32pm

Köftenin configlerini kullanırsan erör yemezsin :D . Ama ben şahsen bir feed the beast oyuncusu olarak unleashed 1.1.7 öneririm .Ama thecnicten sıkıldıysan xeonenin Sihr-i Craft paketine göz gezdir derim neticede thaumcraft 3 hayvanimsi maden yemekte.

Date of registration: Aug 9th 2013

• Send private message

3

Tuesday, November 26th 2013, 5:43pm

Unleashed kullanmanı tavsiye ederim. Hem 1.5.2 ile gelen performans iyileştirmeleri, hem de yeni ve güzel AE, Tinkers Construct vb için. Temel olarak GregTech için uygun ayar dosyaları Unleashed ile birlikte geliyor. Bunun dışında ayarları biraz kolaylaştırılmış bir şeyler istiyorsan eğer (herkesin oynayabileceği ve GregTech ile uğraşmayacak kimsenin GregTech ile uğraşmasına gerek kalmayan) benim Facebook sayfamda zamanında paylaştığım ve Köfteistan'da kullandığımız config dosyalarını kullanabilirsin. Hatta seni bir zahmetten kurtarayım:
https://www.dropbox.com/s/xdkexib9p0rh1b…ch%20Config.zip

IslamOrucc

Beginner

Date of registration: Dec 24th 2013

• Send private message

4

Tuesday, December 24th 2013, 8:09pm

Her modu güzel ftbnin ..

Drcihat21

Beginner

Date of registration: Dec 24th 2013

• Send private message