You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

MH97

Beginner

• "MH97" is male
  • "MH97" started this thread

Date of registration: Feb 14th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

1

Wednesday, February 25th 2015, 3:32pm

Ücretsiz Domain + Site Tasarım

Merhaba arkadaşlar bu aralar server açıpta sitesi olmayan veya siteyide açıp içeriği yapmayı beceremeyen çok fazla arkadaş var kodlama bilgisi olmadıgından çogu server sahibinin bu adımda malesef çok sıkıntı çekiyor ve bende bi yardımım dokunsun diye dün gece baya bir araştırma yaptım ve güzel temalar buldum siteniz için bunları editledim ( aslında kendim yazardım fakat öğrenciyim pek zamanım yok ) ve kod bilgisi olmayan arkadaşlar için siteyi nasıl düzenlicekleri bir video çektim ( admin paneli yapardım ama veritabanı falan çok uzun sürüyor eğer tasarımlar beğenilirle üstlerinde çalışıp güncelleme yapıcam ve 2. güncellemede giriş yap admin paneli falan vs vs şeyleri ekleyip size kullanım video çekicem yaklasık 1 saat sonra bu konu altında linki paylaşıcam bunun haberini veriyim dedim İyi Forumlar.
Akıl Yaşta Değil
Baştadır !