You are not logged in.

[YARDIM] Askyblock

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male
  • "zeropro" started this thread

Date of registration: Jan 4th 2015

Occupation: elektronik

• Send private message

1

Monday, June 1st 2015, 7:01pm

Askyblock

Bu sabah bir anda serverimiz bozuldu. Panlden reset dahi atilmiyordu.destek ekibi 6 7 saatlik ugraş sonucu serveri duzelttiler ama adalarda sorun vardi.oyuncular adalarina gidemiyordu silinmis di sanki adalar ve bu sekilde bir hata veriyor.bunun senebi nedir
Satır 423: [19:19:15] [Server thread/ERROR]: [ASkyBlock] Could not obtain a name for the player with UUID 3db7a7d6-2df3-34d6-a754-ad984be94e73
Satır 422: [19:19:15] [Server thread/ERROR]: [ASkyBlock] Could not obtain a name for the player with UUID 7c8a7427-493a-33cf-8d1b-f7051f688d8a
Satır 421: [19:19:15] [Server thread/ERROR]: [ASkyBlock] Could not obtain a name for the player with UUID e1d1558e-808e-303a-a3dd-9f12a82e9144
Satır 420: [19:19:15] [Server thread/ERROR]: [ASkyBlock] Could not obtain a name for the player with UUID c98bff4a-eb88-3bcc-86e5-aeaad60954f1
İyi olmak kolaydır,zor olan adil olmak...

ByCooky

Trainee

• "ByCooky" is male

Date of registration: Oct 25th 2014

Occupation: Ögrenci

• Send private message

2

Tuesday, June 2nd 2015, 8:23pm

Serveri backup yapabilirsiniz veya Lovagamenin skyblock plugin paketindeki configi vs kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

• Send private message

3

Tuesday, June 2nd 2015, 10:18pm

Backup yaptik ve server komple bozuldu.server ilk aldigimiz gune döndü.hersey gitti butun emekler gitti

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

Date of registration: Oct 25th 2013

• Send private message

4

Tuesday, June 2nd 2015, 11:02pm

Backup sunucuyu tamamiyle geri sarar hangi tarihe aldıysanız bozulmanın söz konusu olacağını sanmıyorum.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

• Send private message

5

Wednesday, June 3rd 2015, 1:36am

1 gun önceye geri attık serverı ama malesef hersey silindi.hatta normalde bızım skyblock askyblock ve askyblock nether dunyamız vardı.backup atınca server kendılıgınden world end ve nether de yuklendı ve hersey sıfr olmustu.

LastRunneR

Intermediate

• "LastRunneR" is male

Date of registration: Mar 1st 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

6

Wednesday, June 3rd 2015, 9:57am

Eğer bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız istediğiniz güne tekrar backup almayı denermisiniz.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

• Send private message

7

Wednesday, June 3rd 2015, 12:36pm

Sol alt kisimdaki backup 2.0 yazan yerde son 3 gunun backubu vardi.bir tanesini yaptik serveri sifirladi.diger 2 taneye backup yap tikladigimizda backup dont fount tarzi bir yazi cikiyordu ekrana.turkce cevirisinde backup ulasilamiyor tarzi bi anlami vardi.Velhasıl kelam server 0 oldu.Lovegame plugin paketini kullaniyordum. O sabahki bozulan serverin yedegini aldik.acaba askyblok pluginin neresini degisirsek tekrar duzelebilir.4 kisilik bi server alip orda denemek istiyorum

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

8

Wednesday, June 3rd 2015, 5:15pm

Böyle bir hata almadım daha önce görmedimde plugini son sürüme güncellemeyi deneyin.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

• Send private message

9

Wednesday, June 3rd 2015, 11:29pm

sayın mod'um bu bozuk olan yedegı yuklesek askyblock son surume guncellesın adalar gerı gelırmı ? mesela oyunucunun adası top 10 da gözukuyordu ama oyuncu adasına gidemıyordu.bu sekılde eror verıyordu panel

Satır 423: [19:19:15] [Server thread/ERROR]: [ASkyBlock] Could not obtain a name for the player with UUID 3db7a7d6-2df3-34d6-a754-ad984be94e73

ByCooky

Trainee

• "ByCooky" is male

• Send private message

10

Thursday, June 4th 2015, 9:58am

Kardeşim backup bazen bugda kalabiliyor ve backup yaptığınızda serveri sıfırlaya biliyor bunun çözümü ise serveri durdurup backup yapacaginiz güne tıklayıp beklemeniz beklerken dosya tarayıcı ya vs girmeyiniz.Eğer yine olmazsa ara ara bj dedigimi tekrarlayin.

zeropro

Intermediate

• "zeropro" is male

• Send private message

11

Thursday, June 4th 2015, 12:23pm

Aynı problem bu gece tekrar oldu.ada duruyor fakat ada sahibi adasini kiramiyor.is go ywzdiginda adaniz bulunmamaktadir diyor.mesela kayitli 300 oyuncu varsa 50 civarindaki adalarda ayni sorun tekrarlandi.adada ekli olan kisiler adada build yapabiliyorlar ama ada sahibi build yetkisi yok.adaniz bulunmamaktadir uyarisi aliyor. Lovegame plugin paketi kullaniyorum.paket altinada hatami bildirdim lakin belki burdan da yardim alabilecegim birileri cikar diye burayada yazdim hatamı.

ByCooky

Trainee

• "ByCooky" is male

• Send private message

12

Thursday, June 4th 2015, 1:55pm

Buradan soru cevap şeklinde yavaş yavaş ilerleyeceginize ts3 adresine gidip oradan destek alınız.

TS3:NitradoTurkiye.nitrado.net

Lovegame

Emekli

• "Lovegame" is male

• Send private message

13

Thursday, June 4th 2015, 3:30pm

Plugini son sürüme güncelleyip sunucuyu sıfırlamayı deneyin. (Veya plugin yapımcısına ticket atın; http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skyblock/create-ticket/)

Rate this thread